ONLINE ROUND TABLE ON “FORECASTING FACTORS INFLUENCING CLIMATIC CHANGES AS A PART OF SUSTAINABLE DEVELOPMENT GOALS 2030”

8 грудня 2023 року було проведено круглий стіл в рамках Вишеградського проекту на тему «Forecasting factors influence on climatic changes as a part of Sustainable Development Goals 2030». Команда проекту від Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського»: д.е.н., проф. Гречко А.В., д.е.н., проф. Марченко В.М., к.е.н., доц. Кузьмінська Н.Л., к.е.н., доц. Кавтиш О.П. До обговорення доповіді представили університети, що беруть участь у Вишеградському проекті «Forecasting factors influence on climatic changes as a part of Sustainable Development Goals 2030»: National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, WSB University,The University of Žilina (UNIZA), VSB Technical University of Ostrava, Pan-European University Prague. Дякуємо організаторам, науковцям, аспірантам, студентам, представники органів влади та місцевого самоврядування, членам громадських організацій за проявлений інтерес до проблем зміни клімату, впливу викидів парникових газів на навколишнє середовище в Україні та країнах ЄС, а також питання наслідків війни в Україні для довкілля.