“Як почати бізнес з нуля та стати успішним бізнесменом?” – зустріч з аспірантом кафедри

12 березня 2024 року в смарт-укритті CLUST відбулась зустріч з аспірантом  кафедри економіки і підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського та бізнесменом Артемом Гавронським.

Тема: “Як почати бізнес з нуля та стати успішним бізнесменом?”

Говорили  про: історію успіху Артема і його шлях до CEO; 7 кроків як стати успішним керівником; чи можна і варто створювати власний бізнес в воєнний час.

Артем Гавронський, влаштував “сюрприз” – запросив ще одного бізнесмена, свого друга і сусіда по кімнаті в 18-ому гуртожитку, іншого випускника ФММ, Сергія Гарбара, інвестиційного директора компанії “Октава Капітал”.

Питань було безліч про те кого сьогодні хочуть наймати на роботу, якими софт скілами потрібно володіти студенту. За півтори години не все обговорили, стільки ентузіазму було і у спікерів, і у присутніх до дискусії.

Дякуємо всім за цей неймовірний день і чекаємо на вас знову.