Талановиті студенти кафедри у фіналі міжнародного конкурсу CFA Institute Research Challengeу

Кафедра економіки і підприємництва вітає наших надзвичайно талановитих студентів з успішним проходженням у фінал (на регіональному рівні) міжнародного конкурсу CFA Institute Research Challenge, що відбувся 23.02.2024 року.

Капітан команди: Фалько Микита. Команда проекту: Захаров Микита, Болтрик Марія, Заболотній Дмитро, Хижняк Володимир. Керівник команди від кафедри економіки і підприємництва: д.е.н., проф. Гречко А.В.

У рамках написання конкурсної роботи, учасниками було проведено повний аудиторський аналіз компанії Lindt & Sprüngli (LISN) на основі якого було надано практичні рекомендації щодо її подальшого розвитку. Особлива подяка капітану команди Фалько Микиті за успішну організацію роботи команди, презентацію англійською мовою результатів роботи та відповіді на питання експертів по тематиці роботи. Також, окрема подяка Захарову Микиті за вагомий внесок в написання роботи та ефективну організаційну діяльність.

Надзвичайно пишаємося своїми студентами і бажаємо подальших перемог і звершень!