Стажування в Іспанії за умовами академічної мобільності Erasmus+

Аспірантка та асистентка кафедри економіки і підприємництва, ФММ Очеретяна Олександра зараз проходить стажування в Університеті Вальядоліда (Іспанія) за умовами міжнародної академічної мобільності Erasmus+.

В рамках своєї PhD дисертації Олександра досліджує сталий розвиток підприємництва, а в Іспанії зараз поглиблено вивчає екологічну економіку (Environmental Economy).

«Університет Вальядоліда вважається одним із найстаріших університетів у світі, його було засновано у 13 столітті. Він має чотири кампуси в різних містах Іспанії: Вальядолід, Паленсія, Сорія та Сеговія. Мій департамент розташований в Сорії, тому власне тут я тепер і живу. Окрім мене тут навчаються докторанти з Німеччини, Ірану, Зімбабве та, звичайно, Іспанії. Мої колеги привітно мене зустріли – виділили кабінет для роботи, надали доступ до всіх університетських баз даних та допомагають з дослідженнями» – ділиться враженнями Олександра.