Вітаємо здобувача Ель-Рабай’а Дакера Таха Діб

Вітаємо здобувача Ель-Рабай’а Дакера Таха Діб з успішним захистом дисертації та присудженням ступеня доктора філософії в КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Тема дисертації: «Організаційно-економічне забезпечення управління твердими побутовими відходами». Робота виконана в КПІ ім. Ігоря Сікорського на кафедрі економіки та підприємництва в рамках освітньої програми «Економіка».
Науковий керівник – Марченко Валентина Миколаївна, доктор економічних наук, професор кафедри економіки і підприємництва, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Голова ради – Тульчинська Світлана Олександрівна, доктор економічних наук, професор кафедри економіки і підприємництва, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», завідувачка кафедри економіки і підприємництва.

Рецензенти: – Погребняк Анна Юріївна, кандидатка економічних наук, доцент кафедри економіки і підприємництва, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» доцент кафедри економіки і підприємництва.

Офіційні опоненти: Маслак Ольга Іванівна, доктор економічних наук, професор кафедри економіки, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Міністерство освіти і науки, України, завідувачка кафедри економіки; Колодійчук Ірина Анатоліївна, доктор економічних наук, старший науковий співробітник, Державна установа «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України, старший науковий співробітник відділу регіональної екологічної політики та природо-користування. Дзюбинський Андрій Володимирович, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та підприємництва, Луцький національний технічний університет МОН України, доцент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі.