Новини кафедри

Вітаємо переможців олімпіади
«Пізнай себе в економіці»

Колектив кафедри економіки і підприємництва вітає переможців олімпіади «Пізнай себе в економіці», що була проведена 28.02.2024 року. Серед понад 90 зареєстрованих учасників, перемогу здобули:
І місце
Тарічева Маргарита Юріївна, ФММ, група УЕ-11
ІІ місце
Стасюк Альона Володимирівна, ФММ, УЕ-11
Журке Анастасія Сергіївна, ФММ, УЕ-12
Майборода Софія Ігорівна, ФММ, УЕ-21
ІІІ місце
Свистун Софія Іванівна, ФММ, УЕ-11
Вовченко Аліна Олегівна, ФММ, УЕ-12
Ткачевська Анна Павлівна, ФММ, УЕ-21
Терзіогло Софія Олександрівна, ФММ, УЕ-21
Кузовая Софія Юріївна, ФММ, УЕ-21

Ми пишемося вашими досягненнями і віримо, що це лише початок вашого шляху до великих успіхів. Ця перемога – не лише заслуга вашої інтелектуальної праці, але й підтвердження вашого наполегливого прагнення до самовдосконалення.

Нехай ваші перемоги стануть тільки початком нових досягнень у вашому академічному та професійному житті. Бажаємо безмежного ентузіазму, нескінченної мотивації та творчої енергії на вашому шляху до успіху!❤️

Семінар з ознайомлення студентів зі змістом вибіркових ОК

15.03.2024 року відбулась зустріч викладачів кафедри економіки і підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського зі студентами другого курсу: УЕ-21, УЕ-22 та УЕ-з21.

Професорсько-викладацький склад представляли:
професорка, д.е.н. Шашина Марина Володимирівна, доцентка, к.е.н. Кузьмінська Наталія Леонідівна, доцент, к.е.н. Кириченко Сергій Олександрович, доцентка, к.п.н. Андрусь Ольга Іванівна, доцентка, к.е.н. Погребняк Анна Юріївна, старша викладачка Кожемяченко Ольга Олександрівна та старша викладачка Бойчук Наталка Яківна.

Студенти мали змогу задати всі питання, щодо змісту та процедури вибору дисциплін.

"Як почати бізнес з нуля та стати успішним бізнесменом?" - зустріч з аспірантом кафедри

12 березня 2024 року в смарт-укритті CLUST відбулась зустріч з аспірантом  кафедри економіки і підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського та бізнесменом Артемом Гавронським🌟

💲Тема: “Як почати бізнес з нуля та стати успішним бізнесменом?”

Говорили  про: 🔹 історію успіху Артема і його шлях до CEO; 🔹 7 кроків як стати успішним керівником; 🔹 чи можна і варто створювати власний бізнес в воєнний час.

Артем Гавронський, влаштував “сюрприз” – запросив ще одного бізнесмена, свого друга і сусіда по кімнаті в 18-ому гуртожитку, іншого випускника ФММ, Сергія Гарбара, інвестиційного директора компанії “Октава Капітал”.

Питань було безліч про те кого сьогодні хочуть наймати на роботу, якими софт скілами потрібно володіти студенту. За півтори години не все обговорили, стільки ентузіазму було і у спікерів, і у присутніх до дискусії.

Дякуємо всім за цей неймовірний день і чекаємо на вас знову❤️

Стажування в Іспанії за умовами академічної мобільності Erasmus+

Аспірантка та асистентка кафедри економіки і підприємництва, ФММ Очеретяна Олександра зараз проходить стажування в Університеті Вальядоліда (Іспанія) за умовами міжнародної академічної мобільності Erasmus+.

В рамках своєї PhD дисертації Олександра досліджує сталий розвиток підприємництва, а в Іспанії зараз поглиблено вивчає екологічну економіку (Environmental Economy).

«Університет Вальядоліда вважається одним із найстаріших університетів у світі, його було засновано у 13 столітті. Він має чотири кампуси в різних містах Іспанії: Вальядолід, Паленсія, Сорія та Сеговія. Мій департамент розташований в Сорії, тому власне тут я тепер і живу. Окрім мене тут навчаються докторанти з Німеччини, Ірану, Зімбабве та, звичайно, Іспанії. Мої колеги привітно мене зустріли – виділили кабінет для роботи, надали доступ до всіх університетських баз даних та допомагають з дослідженнями» – ділиться враженнями Олександра.

Гостьова лекція від KPMG в Україні

Кафедра економіки і підприємництва запрошує усіх охочих на онлайн-тренінг по роботі з MS Excel від досвідченої спікерки Яни Магрети, супервайзерки з операційної діяльності KPMG в Україні! Тренінг проходить в межах ОК “Прикладне програмне забезпечення”.

Дата: 6 березня 2024 року
Час: 14:15 – 16:00
Місце: онлайн, ZOOM Конференція
https://us04web.zoom.us/j/77387030200?pwd=4FAOhXxOQSwk8cNsl8QDrpBLtV8LhC.1
Ідентифікатор конференції: 773 8703 0200
Код доступу: a6CMm1

На цьому тренінгу є можливість:
• опанувати ефективні засоби роботи з MS Excel;
• навчитися фахово користуватися інструментами та функціями програми;
• отримати поради та розглянути практичні приклади від експертки у цій сфері.

Не пропустіть чудову нагоду покращити свої навички та підвищити продуктивність вашої роботи!

Талановиті студенти кафедри у фіналі міжнародного конкурсу CFA Institute Research Challengeу

Кафедра економіки і підприємництва вітає наших надзвичайно талановитих студентів з успішним проходженням у фінал (на регіональному рівні) міжнародного конкурсу CFA Institute Research Challenge, що відбувся 23.02.2024 року.

Капітан команди: Фалько Микита. Команда проекту: Захаров Микита, Болтрик Марія, Заболотній Дмитро, Хижняк Володимир. Керівник команди від кафедри економіки і підприємництва: д.е.н., проф. Гречко А.В.

У рамках написання конкурсної роботи, учасниками було проведено повний аудиторський аналіз компанії Lindt & Sprüngli (LISN) на основі якого було надано практичні рекомендації щодо її подальшого розвитку. Особлива подяка капітану команди Фалько Микиті за успішну організацію роботи команди, презентацію англійською мовою результатів роботи та відповіді на питання експертів по тематиці роботи. Також, окрема подяка Захарову Микиті за вагомий внесок в написання роботи та ефективну організаційну діяльність.

Надзвичайно пишаємося своїми студентами і бажаємо подальших перемог і звершень!

Вітаємо магістрів з отриманням дипломів

16 лютого 2024 року відбулось вручення дипломів випускникам факультету менеджменту та маркетингу спеціальності 051 Економіка, у тому числі випускникам кафедри економіки і підприємництва, які здобули освітню кваліфікацію – магістр з економіки за ОПП Економіка бізнес-підприємства. Вітала та вручала дипломи нашим студентам завідувачка кафедри, д.е.н., професор Світлана Олександрівна Тульчинська.


Щиро вітаємо наших магістрів, бажаємо їм виконання мрій та віри у власні сили!

Наша студентка Надія Мамонова взяла участь у програмі мобільності Erasmus+

Мене звати Надія Мамонова, я студентка першого курсу магістратури (група УЕ-31 мп), навчаюся на програмі «Економіка і бізнес».

Цього семестру я отримала неймовірну можливість взяти участь у програмі академічної мобільності Erasmus+ та навчатися на Бізнес факультеті в Університеті прикладних наук Хоф, що розташований у місті Хоф, Федеративна Республіка Німеччина.

Участь в цій програмі – це для мене не лише можливість поглибити знання з економіки та бізнесу, вивчаючи курси англійською мовою, а й відкрити нові культурні горизонти, побачити світ з іншої перспективи та краще зрозуміти важливість міжкультурного спілкування.

Університет Хоф відомий своїм інноваційним підходом до викладання та тісними зв’язками з бізнесом, тому я вдячна за надану можливість навчатися в цій унікальній освітній спільноті протягом прийдешнього семестру.

Висловлюю вдячність відділу академічної мобільності та своїй кафедрі за підтримку та сприяння участі в цій програмі. Обіцяю повернутися з новим багажем знань, досвіду та вражень, якими зможу поділитися з вами!

Вітаємо ЗІНЧЕНКА ДМИТРА СЕРГІЙОВИЧА з успішним захистом дисертації та отриманням диплому доктора філософії

Вітаємо ЗІНЧЕНКА ДМИТРА СЕРГІЙОВИЧА з успішним захистом дисертації та отриманням диплому доктора філософії. Захист відбувся 15.12.2023 р.

Науковий керівник: д.е.н., професор Тульчинська Світлана Олександрівна, завідувач кафедри економіки і підприємництва, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Голова ради –Марченко Валентина Миколаївна, д.е.н., професор, професор кафедри економіки і підприємництва, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Рецензенти:
– Дергалюк Богдан Володимирович, д.е.н., професор, професор кафедри економіки і підприємництва, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
– Ткаченко Тетяна Петрівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри економіки і підприємництва Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Офіційні опоненти:
Попело Ольга Володимирівна, д.е.н., доцент, професор кафедри менеджменту та адміністрування Національного університету «Чернігівська політехніка»;
Вербівська Людмила Василівна, д.е.н., доцент, доцент кафедри бізнесу та управління персоналом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Всі члени ради були присутні. Захист проходив у змішаному форматі: присутні в режимі офлайн: Марченко Валентина Миколаївна та Дергалюк Богдан Володимирович, присутні в режимі онлайн: Ткаченко Тетяна Петрівна, Попело Ольга Володимирівна, Вербівська Людмила Василівна. 🇺🇦

Вітаємо здобувача
Ель-Рабай'а Дакера Таха Діб

Вітаємо здобувача Ель-Рабай’а Дакера Таха Діб з успішним захистом дисертації та присудженням ступеня доктора філософії в КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Тема дисертації: «Організаційно-економічне забезпечення управління твердими побутовими відходами». Робота виконана в КПІ ім. Ігоря Сікорського на кафедрі економіки та підприємництва в рамках освітньої програми «Економіка».
Науковий керівник – Марченко Валентина Миколаївна, доктор економічних наук, професор кафедри економіки і підприємництва, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». 

Голова ради – Тульчинська Світлана Олександрівна, доктор економічних наук, професор кафедри економіки і підприємництва, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», завідувачка кафедри економіки і підприємництва.

Рецензенти:
– Погребняк Анна Юріївна, кандидатка економічних наук, доцент кафедри економіки і підприємництва, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» доцент кафедри економіки і підприємництва.

Офіційні опоненти:
– Маслак Ольга Іванівна, доктор економічних наук, професор кафедри економіки, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Міністерство освіти і науки, України, завідувачка кафедри економіки;
– Колодійчук Ірина Анатоліївна, доктор економічних наук, старший науковий співробітник, Державна установа «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України, старший науковий співробітник відділу регіональної екологічної політики та природо-користування.
– Дзюбинський Андрій Володимирович, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та підприємництва, Луцький національний технічний університет МОН України, доцент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі.  🇺🇦

Привітання з Новим роком завідувачки кафедри Світлани ТУЛЬЧИНСЬКОЇ

🇺🇦 Шановні колеги! Вітаю з Новим роком! Нехай новий рік виконає головне бажання мільйонів українців – принесе нашій країні перемогу і довгоочікуваний мир. Нехай усі сім’ї возз’єднаються, а Україна процвітає! Нехай 12 місяців нового року дивують лише приємними новинами. Здоров’я вам і вашим близьким, затишку, тепла, радості на серці! 🇺🇦

 

Online round table on "Forecasting factors influencing climatic changes as a part of Sustainable Development Goals 2030"

🇺🇦 8.12.2023 р. було проведено круглий стіл в рамках Вишеградського проекту на тему «Forecasting factors influence on climatic changes as a part of Sustainable Development Goals 2030». Команда проекту від Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського»: д.е.н., проф. Гречко А.В., д.е.н., проф. Марченко В.М., к.е.н., доц. Кузьмінська Н.Л., к.е.н., доц. Кавтиш О.П. До обговорення доповіді представили університети, що беруть участь у Вишеградському проекті «Forecasting factors influence on climatic changes as a part of Sustainable Development Goals 2030»: National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, WSB University,The University of Žilina (UNIZA), VSB Technical University of Ostrava, Pan-European University Prague. Дякуємо організаторам, науковцям, аспірантам, студентам, представники органів влади та місцевого самоврядування, членам громадських організацій за проявлений інтерес до проблем зміни клімату, впливу викидів парникових газів на навколишнє середовище в Україні та країнах ЄС, а також питання наслідків війни в Україні для довкілля.

On December 8, 2023, a round table was held within the framework of the Visegrad Project on «Forecasting factors influencing climate change as part of the Sustainable Development Goals 2030». The project team from the National Technical University of Ukraine «Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute»: Prof. Alla Hrechko, Valentyna Marchenko, Assoc. prof. Nataliia Kuzminska, Assoc. prof. Oksana Kavtysh. The reports were presented by the universities participating in the Visegrad project on «Forecasting factors influence on climatic changes as a part of Sustainable Development Goals 2030»: National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, WSB University, The University of Žilina (UNIZA), VSB Technical University of Ostrava, Pan-European University Prague. We would like to thank the organizers, scientists, graduate students, students, representatives of government and local authorities, and members of NGOs for their interest in climate change, the impact of greenhouse gas emissions on the environment in Ukraine and the EU, and the environmental consequences of the war in Ukraine.🇺🇦

Online round table on "Forecasting factors influencing climatic changes as a part of Sustainable Development Goals 2030"

🇺🇦 Dear professors, students and everyone who is interested in climate change, the impact of greenhouse gas emissions on the environment in Ukraine and the EU, as well as the environmental consequences of the war in Ukraine! We are very pleased to invite you to join the online event to be held within the framework of the Visegrad Project «Forecasting factors influence on climatic changes as a part of Sustainable Development Goals 2030». The project team from the National Technical University of Ukraine «Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute»: Prof. Alla Hrechko, Prof. Valentyna Marchenko, Assoc. Prof. Nataliia Kuzminska, Assoc. Prof. Oksana Kavtysh. The event will be participated by representatives of government and local authorities, members of public organizations, academics, postgraduates, and students. The reports will be presented by the universities participating in the Visegrad project on «Forecasting factors influence on climatic changes as a part of Sustainable Development Goals 2030»: National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, WSB University, The University of Žilina (UNIZA), VSB Technical University of Ostrava, Pan-European University Prague. The language of the event is English. The event will take place on December 8, 2023, starting at 12:00. Link to Zoom: https://zoom.us/j/97295317888…Meeting ID: 972 9531 7888 Access code: 841986🇺🇦

Онлайн круглий стіл в рамках проекту «Forecasting factors influence on climatic changes as a part of Sustainable Development Goals 2030»

🇺🇦 Шановні викладачі, студенти та всі кого цікавлять питання зміни клімату, впливу викидів парникових газів на навколишнє середовище в Україні та країнах ЄС, а також питання наслідків війни в Україні для довкілля! Запрошуємо долучитися до он-лайн заходу, що відбудеться в рамках Вишеградського проекту «Forecasting factors influence on climatic changes as a part of Sustainable Development Goals 2030». Команда проекту від Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського»: д.е.н., проф. Гречко А.В., д.е.н., проф. Марченко В.М., к.е.н., доц. Кузьмінська Н.Л., к.е.н., доц. Кавтиш О.П. У заході братимуть участь представники органів влади та місцевого самоврядування, члени громадських організацій, науковці, аспіранти, студенти. До обговорення доповіді представлять університети, що беруть участь у Вишеградському проекті «Forecasting factors influence on climatic changes as a part of Sustainable Development Goals 2030»: National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, WSB University, The University of Žilina (UNIZA), VSB Technical University of Ostrava, Pan-European University Prague. Мова заходу – англійська. Захід відбудеться 8.12.2023, початок о 12:00. Посилання на Zoom: https://zoom.us/j/97295317888… Meeting ID: 972 9531 7888 Access code: 841986🇺🇦

Практичний кейс досвідченого менеджера відділу аудиту компанії KPMG в Україні

🇺🇦 30 листопада 2023 року в межах ОК “Економіка підприємства” (лектор д.е.н., професор Гречко А.В.), як продовження лекції на тему «Основи аудиту» від KPMG в Україні, була впроваджена реалізація практичного кейса Єгором Новіковим, менеджером відділу аудиту компанії KPMG в Україні. Студенти в активній формі були долучені до: – проведення оцінки фінансового стану компанії, розрахунків фінансових показників прибутковості, ліквідності, кредитного навантаження та інших, підготовки аналітичного звіту; – формування висновків щодо здатності компанії продовжувати діяльність; – аналізу коментарів управлінського персоналу; – опису контролів щодо обліку і зберігання запасів. Дякуємо за ініціативу співпраці з компанією KPMG в Україні магістру нашої кафедри Микиті Фальку! 🇺🇦

Гостьова лекція компанії KPMG в Україні

🇺🇦 23 листопада 2023 року в межах ОК “Економіка підприємства” була проведена гостьова лекція на тему “Основи аудиту” представниками компанії KPMG в Україні. Лекторки: Анастасія Корчак, менеджерка відділу аудиту, KPMG в Україні, та Яна Магрета, супервайзер відділу аудиту, KPMG в Україні. На лекції були присутні більше 100 студентів факультету менеджменту та маркетингу. Дякуємо компанії KPMG та спікерам за цікаву і змістовну лекцію та сподіваємося на подальшу співпрацю. Організатори гостьової лекції: завідувачка кафедри економіки і підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського, д.е.н., професор Тульчинська Світлана Олександрівна, к.е.н., доц. Кузьмінська Наталія Леонідівна, магістр кафедри економіки і підприємництва Фалько Микита, д.е.н., проф. Гречко Алла Володимирівна, к.е.н., доц. Макалюк Ірина Віталіївна. 🇺🇦

ХХІІ МіжнароднА науково-практичнА конференцііЯ «РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА ЯК ФАКТОР ЗРОСТАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ»

🇺🇦 22 листопада 2023 року відбулась ХХІІ Міжнародна науково-практична конференціія «РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА ЯК ФАКТОР ЗРОСТАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ», присвячена125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського! Вітаємо переможців у номінаціях: Філоненко Дмитро Володимирович за креативність наукових поглядів; Свистун Софія Іванівназа обґрунтованість проблематики; Бертман Дар’я Андріївназа популяризацію ідей сталого розвитку; Муха Ольга Олексіївназа актуальність наукового пошуку; Тарічева Маргарита Юріївна, Бугера Марія Віталіївна, Дуйко Вікторія Сергіївна, Черножуков Кирило Олександрович, Швець Владиславаза активну участь у роботі пленарного засідання конференції. Вдячні всім учасникам та гостям заходу. До нових зустрічей! 🇺🇦

 

Гостьова лекція на тему «Основи аудиту» від KPMG в Україні

🇺🇦 Міцний фундамент – основа успіху в будь-якій справі. Доєднуйтесь до лекції «Основи аудиту» від KPMG в Україні та закладіть свій потужний фундамент в аудиті. Разом з лекторками Анастасією Корчак, менеджеркою, відділ аудиту, KPMG в Україні, та Яною Магретою, супервайзеркою, відділ аудиту, KPMG в Україні, ви поговорите про наступне:
– Що таке аудит та які існують види аудиту.
– Чим займається аудитор та які навички необхідні для успішної роботи в аудиті.
– Якими стандартами керується аудитор та які правові норми регулюють здійснення аудиту в Україні.
– Чи входить в обов’язки аудитора перевірка усіх статтей фінансової звітності та що означають поняття як «суттєвість», «аудиторський ризик» та «аудиторський доказ».
– Якими бувають типові помилки фінансової звітності та як виявити помилки через основні аудиторські процедури.
– Яким є основний результат роботи аудитора – аудиторський висновок та його види.
Лекція проходить, як гостьовий візит представників KPMG в Україні, в межах ОК “Економіка підприємства”, яку викладає д.е.н., проф. Гречко А.В.
🇺🇦 Приєднуйтесь 23 листопада о 10.25 за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/82103818741?pwd=MzFpbnhBMFdtUjhoamRvWnRKdmtYdz09

Гостьова лекція на тему "Електронний підпис як засіб для забезпечення захисту інформації" від LinkosGroup

🇺🇦 18 жовтня 2023 року в межах ОК “Комп’ютерні технології на підприємстві” (лектор к.е.н., доц. Кузьмінська Н.Л.) відбулась гостьова лекція на тему “Електронний підпис як засіб для забезпечення захисту інформації”. Провів лекцію Артем Кім, спеціаліст навчального центру LinkosGroup.

На лекції були присутні студенти груп УЕ-21, УЕ-22, УЕ-31мп та представники професорсько-викладацького складу кафедри економіки і підприємництва, ФММ.
🇺🇦 Дякуємо за цікаву лекцію! Україна має майбутнє! Україна переможе!

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

🇺🇦 18.09.2023 року відбулась відкрита лекція з ОК «Секторальна економіка», яка була проведена для студентів першого курсу магістратури, групи УЕ-31мп.
Тема: «Види та підходи до структурування економіки». Лектор: д.е.н., доц., професор кафедри економіки і підприємництва М.В. Шашина.
На лекції були присутні студенти та представники професорсько-викладацького складу факультету менеджменту та маркетингу, а саме : д.е.н., проф. Дунська А.Л., д.е.н. проф. Тульчинська С..О., д.е.н. проф.Дергалюк Б.В., д.е.н. проф. Гречко А.В., к.е.н. доц. Кавтиш О.П., к.е.н., доц. Кузьмінська Н.Л., к.т.н., доц. Красношапка В.В., к.е.н. доц. Макалюк І.В., к.е.н., доц. Погребняк А.Ю., к.е.н., доц. Ткаченко Т.П., к.т.н. доц. Шевчук Н.А., к.е.н. Дергалюк М.О.

📢 Привітання ректора КПІ першокурсникам

Від імені нашої багатотисячної університетської родини ректор Михайло Згуровський вітає кожного й кожну зі вступом.

За всю історію КПІ випустив понад 300 тисяч інженерів, учених, державних управлінців, діячів культури, мистецтва та спорту. Будьте відкритими до нових ідей, знань, проєктів і знайомств.

 

🇺🇦 Про що студенти КПІ наважилися запитати Президента Володимира Зеленського? І які відповіді почули?

🎥 Дивіться повну версію зустрічі КПІшників з главою держави — у відео.

Нагадаємо, напередодні Президент України відвідав КПІ з нагоди 125-річчя нашого університету.

 

🇺🇦 Президент Володимир Зеленський зустрівся зі студентами Київської політехніки

Володимир Зеленський сьогодні 31.08.2023 р. особисто привітав київських політехніків зі 125-річчям університету. Глава держави ознайомився з розробками КПІшників і поспілкувався зі студентами.
Володимир Зеленський наголосив: технології та знання наближають Україну до Перемоги та побажав плідного нового навчального року та якнайшвидшої перемоги нам усім!
 

ВІТАЄМО КПІ ім. Ігоря Сікорського ІЗ 125-річчям

🇺🇦 «Історія — космос!» — так журналісти провідного інформаційного агентства країни УНІАН підсумували екскурсію кампусом КПІ!
До 125-річчя Київської політехніки КПІмедіа організували зустріч журналістів УНІАН з ректором Михайлом Згуровським.
Михайло Захарович розповів про історію КПІ та здобутки, якими може пишатися вся країна, виклики, що постали перед українськими студентами й викладачами, і внесок Національного технічного університету «КПІ ім. Ігоря Сікорського» в нашу майбутню Перемогу. Більше за покликанням: https://www.unian.ua/…/istoriya-kosmos-ekskursiya-unian…

ВІТАЄМО З НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ

Урочиста сесія професорсько-викладацького складу кафедри економіки і підприємництва з нагоди 125-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського у змішаному форматі та засідання кафедри зі стін Кафедра економіки і підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського Факультет менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського

ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ - БАКАЛАВРІВ 2023 року

18 липня 2023 року відбулось вручення дипломів випускникам факультету менеджменту та маркетингу спеціальності 051 Економіка, у тому числі випускникам кафедри економіки і підприємництва, які здобули освітню кваліфікацію – бакалавр з економіки за ОПП Економіка бізнес-підприємства. Вітала та вручала дипломи декан факультету, д.е.н., професор Кравченко М.О. До привітань приєднались викладачі кафедри – к.е.н., доценти Погребняк А.Ю.Кузьмінська Н.Л., Кириченко С.О. 
Щиро вітаємо наших бакалаврів, бажаємо їм широкого шляху попереду, безмежних мрій та віри у власні сили! Україна переможе!!!

ПРОЙШЛИ ЗАХИСТИ ЗДОБУВАЧІВ IV КУРСУ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

19-21 червня 2023 року відбувся завершальний етап роботи екзаменаційної комісії кафедри економіки і підприємництва (у складі голови – д.е.н., проф., завідувачки кафедри Тульчинської С.О., та членів – д.е.н., проф. Гречко А.В., к.е.н., доц.  Кириченка С.О., к.е.н., доц. Кузьмінської Н.Л.)  – здобувачі груп УЕ-91 та УЕ-з91 успішно захистили свої дипломні роботи. 

Вітаємо наших бакалаврів!