Новини кафедри

📢 Привітання ректора КПІ першокурсникам

Від імені нашої багатотисячної університетської родини ректор Михайло Згуровський вітає кожного й кожну зі вступом.

За всю історію КПІ випустив понад 300 тисяч інженерів, учених, державних управлінців, діячів культури, мистецтва та спорту. Будьте відкритими до нових ідей, знань, проєктів і знайомств.

 

🇺🇦 Про що студенти КПІ наважилися запитати Президента Володимира Зеленського? І які відповіді почули?

🎥 Дивіться повну версію зустрічі КПІшників з главою держави — у відео.

Нагадаємо, напередодні Президент України відвідав КПІ з нагоди 125-річчя нашого університету.

 

🇺🇦 Президент Володимир Зеленський зустрівся зі студентами Київської політехніки

Володимир Зеленський сьогодні 31.08.2023 р. особисто привітав київських політехніків зі 125-річчям університету. Глава держави ознайомився з розробками КПІшників і поспілкувався зі студентами.
Володимир Зеленський наголосив: технології та знання наближають Україну до Перемоги та побажав плідного нового навчального року та якнайшвидшої перемоги нам усім!
 

ВІТАЄМО КПІ ім. Ігоря Сікорського ІЗ 125-річчям

🇺🇦 «Історія — космос!» — так журналісти провідного інформаційного агентства країни УНІАН підсумували екскурсію кампусом КПІ!
До 125-річчя Київської політехніки КПІмедіа організували зустріч журналістів УНІАН з ректором Михайлом Згуровським.
Михайло Захарович розповів про історію КПІ та здобутки, якими може пишатися вся країна, виклики, що постали перед українськими студентами й викладачами, і внесок Національного технічного університету «КПІ ім. Ігоря Сікорського» в нашу майбутню Перемогу. Більше за покликанням: https://www.unian.ua/…/istoriya-kosmos-ekskursiya-unian…

ВІТАЄМО З НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ

Урочиста сесія професорсько-викладацького складу кафедри економіки і підприємництва з нагоди 125-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського у змішаному форматі та засідання кафедри зі стін Кафедра економіки і підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського Факультет менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського

ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ - БАКАЛАВРІВ 2023 року

18 липня 2023 року відбулось вручення дипломів випускникам факультету менеджменту та маркетингу спеціальності 051 Економіка, у тому числі випускникам кафедри економіки і підприємництва, які здобули освітню кваліфікацію – бакалавр з економіки за ОПП Економіка бізнес-підприємства. Вітала та вручала дипломи декан факультету, д.е.н., професор Кравченко М.О. До привітань приєднались викладачі кафедри – к.е.н., доценти Погребняк А.Ю.Кузьмінська Н.Л., Кириченко С.О. 
Щиро вітаємо наших бакалаврів, бажаємо їм широкого шляху попереду, безмежних мрій та віри у власні сили! Україна переможе!!!

ПРОЙШЛИ ЗАХИСТИ ЗДОБУВАЧІВ IV КУРСУ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

19-21 червня 2023 року відбувся завершальний етап роботи екзаменаційної комісії кафедри економіки і підприємництва (у складі голови – д.е.н., проф., завідувачки кафедри Тульчинської С.О., та членів – д.е.н., проф. Гречко А.В., к.е.н., доц.  Кириченка С.О., к.е.н., доц. Кузьмінської Н.Л.)  – здобувачі груп УЕ-91 та УЕ-з91 успішно захистили свої дипломні роботи. Вітаємо наших бакалаврів!

Молоді та перспективні!

У цей важкий для нашої країни час творимо науку разом! В рамках підготовки здобувачів із дисципліни «Інвестування» результатом спільної науково-дослідної роботи к.е.н., доц. Ірини МАКАЛЮК та студентів групи УЕ-91 Микити ФАЛЬКА і Нікіти ЗАХАРОВА стало обгрунтування методичних положень та надання практичних рекомендацій щодо токенізації цінних паперів в контексті перспектив післявоєнного відновлення України. 11 квітня 2023 року авторське право на наукову фахову статтю зареєстровано (Свідоцтво № 118007)!

Бажаємо здобувачам не зупинятися на досягнутому, продовжувати наукові пошуки та розвивати новаторські ідеї під час підготовки бакалаврських кваліфікаційних робіт під керівництвом д.е.н., проф. Світлани ТУЛЬЧИНСЬКОЇ і к.т.н., доц. Володимира КРАСНОШАПКИ. Працюємо спільно на благо нашої держави!

Стажування викладачів кафедри у рамках програми мобільності Erasmus +

У період 08.05.2023 – 12.05.2023 доцентка кафедри Шевчук Наталія Анатоліївна в рамках програми мобільності для викладачів Erasmus+ International Staff Mobility відвідала Eskeshehir Technical University.
Під час візиту відбулись робочі зустрічі з науковцями Faculty of Engineering, Department of Environmental Engineering Prof.Dr Serdar Goncu, Burcu SIMSEK UYGUN, Zehra YIGIT AVDAN та іншими науковцями університету.
Під час партнерських зустрічей були представлені наукові інтереси та здобутки кафедри економіки і підприємництва та Факультету менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського, було прочитано лекції “Natural resources of Ukraine”, “Management of natural resources”, “National prerequisites for the implementation of eco-industrial parks policy”.
Було визначено і погоджено шляхи подальшої співпраці та здійснення спільної методичної, наукової та проектної діяльності.
Щиро вдячні колегам з університету Eskeshehir Technical University за гостинність, теплий і дружній прийом та конструктивну роботу!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА МАРКЕТИНГУ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО ❗️

❗️ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА 1 КУРС БАКАЛАВРАТУ ❗️

КОЛИ: 📅 20 травня ЧАС: ⏰ 11:00

❗️Запрошуємо всіх абітурієнтів та їх батьків долучитись до онлайн-зустрічі в Zoom⬇️ https://us02web.zoom.us/j/86012199357?pwd=YTRUTjhsUzAxTUhMdEdVYjlMaWhjZz09 

Ідентифікатор конференції: 860 1219 9357 Код доступа: 148633

🔗Канал для вступників ☀️ https://t.me/FMM_KPI

Приєднуйтесь та ставайте частиною великої сім’ї ФММ ❤️

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА МАРКЕТИНГУ
КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО ❗️

Запрошуємо всіх охочих на очну зустріч☺️ 
КОЛИ: 📅 29 квітня 

ЧАС: ⏰ 11:00 
ДЕ: 🏡1 корпус, 195 аудиторія 

❗️Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків зустрітись з представниками відбіркової комісії ФММ та обговорити деталі вступу❗️

🤓Якщо плануєте приїхати на зустріч, заповніть, будь ласка, форму⬇️  
https://forms.gle/12pSndxUiQsSbsPbA  
Поговоримо про: 
🔹 особливості вступу 2023 🔹 актуальні освітні програми ФММ 
🔗Канал для вступників ☀️
https://t.me/FMM_KPI 
Ставайте частиною великої сім’ї ФММ ❤️

20 лютого 2023 РОКУ 
з 16:15 до 18:00 в онлайн-форматі відбудеться олімпіада "Пізнай себе в економіці"

Посилання на конференцію Zoom: https://us02web.zoom.us/j/85664123621?pwd=dWZ5bFV6Z3RJeHhrNHczd0hOOTV6Zz09 Ідентифікатор конференції: 856 6412 3621. Код доступу: 305383. Учасникам будуть запропоновані завдання, для розв’язання яких потрібні знання з дисциплін: економіка підприємства, мікроекономіка, фінанси підприємства, управління витратами. Для участі в олімпіаді «Пізнай себе в економіці» необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/DezbKhBTVedoxLKE9

31 січня 2023 РОКУ в онлайн-форматі відбувся круглий стіл на тему «Цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євроінтеграції»

Метою заходу було обговорити досвід застосування в закладах вищої освіти цифрових сервісів та е-інфраструктур, розгляд особливостей застосування інструментів відкритої науки, особливості цифровізації наукової діяльності тощо. На круглому столі були присутні доценти кафедри економіки і підприємництва Кавтиш О.П. та Кузьмінська Н.Л.

20 січня 2023 РОКУ У ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ ВЧЕНОЇ РАДИ кпі ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА МАРКЕТИНГУ

Вітаємо магістрів груп УЕ-11мп, УЕ-з11мп з отриманням дипломів!
Пишаємось кожним з вас та бажаємо успіхів у професійному житті!!!

19 жовтня 2022 РОКУ ВІДБУЛОСЬ ДИСТАНЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

Порядок денний: 1.  Про конкурсні справи (Докієнко Л.М., Дергалюк М.О., Кавтиш О.П., Кириченко С.О.) (Тульчинська С.О.). 2.  Про педагогічне навантаження НПП на 2022-2023 н.р. (Тульчинська С.О.). 3.  Про оновлення ОП та методичну роботу кафедри (Кузьмінська Н.Л.). 4.  Про підготовку по самоаналізу (Марченко В.М.). 5.  Про підготовку щодо проведення конференції (Погребняк А.Ю.). 6.  Про обговорення відкритої лекції проф. Дергалюка Б.В. (Тульчинська С.О.). 7. Про рекомендацію на звання професора Гречко А.В. (Тульчинська С.О.). 8. Про підготовку посібника «Основи підприємницької діяльності» (Марченко В.М.). 9. Про заповнення кампусу, календарний та семестровий контроль (Кузьмінська Н.Л.). 10. Про розподіл дипломників. 11. Різне.

Відкрита лекція професора кафедри економіки і підприємництва

29 вересня 2022 року відбулася відкрита лекція д.е.н., проф. каф. Дергалюка Богдана Володимировича з дисципліни Господарське законодавство. Тема лекції: Процес започаткування підприємницької діяльності. На лекції були присутні: заступниця декана д.е.н., проф. Дунська А.Р.; завідувачка кафедри економіки і підприємництва д.е.н., проф. Тульчинська С.О.; д.е.н. Гречко А.В.; к.е.н., доц. Кириченко С.О.; к.е.н., доц. Кузьмінська Н.Л.; к.е.н. Погребняк А.Ю.; к.е.н., доц. Хринюк О.С.; к.е.н., доц. Корогодова О.; к.е.н. Дергалюк М.О.; к.е.н. Макалюк І.В.; ст.викладач Бойчук Н.Я.

Відкрита лекція професора кафедри економіки і підприємництва

22 вересня 2022 року відбулася відкрита лекція д.е.н., проф. каф. Гречко Алли Володимирівни з дисципліни Економіка підприємства. Тема лекції: Основні засоби як складова необоротних активів підприємства. На лекції були присутні: заступниця декана д.е.н., проф. Дунська А.Р.; завідувачка кафедри економіки і підприємництва д.е.н., проф. Тульчинська С.О.; к.е.н., доц. Кривда О.В.; к.е.н., доц. Кузьмінська Н.Л.; к.е.н. Покровська Н.М.; к.е.н., доц. Ткаченко Т.П.; к.е.н., доц. Корогодова О.; к.е.н. Макалюк І.В.; к.е.н., доц. Шевчук Н.А.; к.е.н., доц. Артеменко Л.; к.е.н., доц. Пічугіна М.; ст.викладач Бойчук Н.Я.; ст.викладач Бахмачук С.В.

Вітання першокурсникам кафедри економіки і підприємництва

19 вересня 2022 року відбувся день першокурсника. Вітаємо першокурсників груп УЕ-21, УЕ-22 у великій родині кафедри економіки і підприємництва факультету менеджменту та маркетингу! Бажаємо впевнено крокувати дорогою знань!

Отримання дипломів бакалаврів випускниками кафедри економіки і підприємництва

14 липня 2022 року випускники групи УЕ-81 отримали дипломи бакалаврівВітаємо наших випускників, бажаємо підкорення нових вершин та чекаємо у магістратурі!

Комплексний кваліфікаційний екзамен студентами IV курсу кафедри економіки і підприємництва здано

24 червня 2022 року відбувся завершальний етап роботи екзаменаційної комісії кафедри економіки і підприємництва – студенти груп УЕ-81, УЕ-з81 та ЗЕП-зп81 успішно здали комплексний атестаційний екзамен, пройшовши останній етап до отримання дипломів бакалаврів. Вітаємо наших студентів!

22 червня 2022 року відбулось дистанційне засідання кафедри економіки і підприємництва

Порядок денний: 1) про заповнення рейтингу; 2) про формування складу атестаційної комісії з перевірки мотиваційних листів вступників; 3) про висунення делегатів на конференцію трудового колективу; 4) про підсумки ІІ семестру та заповнення екзаменаційно-залікових відомостей; 5) про заповнення додаткових угод та показників діяльності для подовження контрактів; 6) про надання профспілкових чергових відпусток НПП; 7) науково-методологічний семінар аспіранта ЗІНЧЕНКА Дмитра на тему “Забезпечення економічної безпеки підприємств в умовах становлення інформаційної економіки”

Вітаємо старшого викладача кафедри кожемяченко О.О.

Вітаємо старшого викладача кафедри економіки і підприємництва Кожемяченко Ольгу Олександрівну!

початок роботи екзаменаційної комісії кафедри економіки і підприємництва

22 червня 2022 року розпочала роботу екзаменаційна комісія у складі голови – завідувачки кафедри д.е.н., професора Тульчинської С.О. та членів – д.е.н., професора Гречко А.В., к.е.н., доц. Кириченка С.О., к.е.н., доц. Кузьмінської Н.Л., в цей день успішно відбувся захист дипломів студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 051 Економіка ОП Економіка бізнес-підприємства. Вітаємо наших студентів Корнієнка Д.Е. (науковий керівник – старший викладач Бойчук Н.Я.) та Грощенка О.В. (науковий керівник – к.е.н., доц. Хринюк О.С.)  з успішним захистом дипломів бакалаврів!

Міжнародний захід кафедри економіки і підприємництва

29 квітня 2022 відбулася міжнародна відкрита лекція для студентів 4 курсу University of Montenegro, Чорногорія, Підгориця. 

Тема лекції: Strategy development, strategic management of the company.

Лектор: проф. кафедри економіки і підприємництва Гречко А.В.

Учасники від кафедри: завідувачка кафедри, проф. Тульчинська С.О., викладачі: проф. Марченко В.М., проф. Дергалюк Б.В., доц. Кузьмінська Н.Л., доц. Шевчук Н.А., доц. Ткаченко Т.П.

Результати Олімпіади "ПІЗНАЙ СЕБЕ В ЕКОНОМІЦІ"

8 лютого 2022 року на кафедрі економіки і підприємництва відбулась щорічна олімпіада «Пізнай себе в економіці» і ми раді вітати переможців:

І місце: Нікіта ЗАХАРОВ, Микита ФАЛЬКО

ІІ місце: Марія КОЦЮБАЙЛО, Борис БОБРОВНІК

ІІІ місце: Назар ЛОЇК, Олександра ФУРС

Кафедра економіки і підприємництва проводить Олімпіаду "ПІЗНАЙ СЕБЕ В ЕКОНОМІЦІ"

8 лютого 2022 року кафедра економіки і підприємництва проводить олімпіаду “Пізнай себе в економіці”

Час проведення 16:15 – 18:00.
Формат – дистанційно.

Посилання на конференцію Zoom:
https://us06web.zoom.us/j/82036127697?pwd=aC8vcmtpMVZFK1NDdUM4ejRYWDhSZz09
Ідентифікатор конференції : 820 3612 7697
Код доступу: qqjU1A

Реєстрація ⬇️
https://docs.google.com/forms/d/1FQkOFoU1CARja2U6jRwXbj93uiGjRzh5l1FljNY6rxg/edit

Вітаємо наших випускників - магістрів

28 січня 2022 року відбулось вручення дипломів випускникам кафедри економіки і підприємництва, які здобули освітню кваліфікацію – магістр з економіки за ОПП Економіка бізнес-підприємства: Олені Місяйло, Олександрі Очеретяній, Карині Половинці, Богдану Гуменюку, Олександру Солосічу, Богдану Андрієнку, Олексію Герасимчуку. Вітала та вручала дипломи завідувачка кафедри, д.е.н., професор Тульчинська С.О. До привітань приєднались викладачі кафедри – к.е.н., доценти Кузьмінська Н.Л., Кириченко С.О., к.т.н., доцентка Шевчук Н.А. Щиро вітаємо наших магістрів, бажаємо їм не зупинятись на досягнутому, широкого шляху попереду, мріяти та вірити у свої сили!

Вітаємо з прийдешніми святами

Вітаємо із Новим роком і Різдвом Христовим! Бажаємо у новому році мріяти амбітно, працювати легко, мислити креативно, а головне – жити яскраво. Відкривайте нові горизонти, крокуйте сміливо, кажіть тільки «так» своїм планам та бажанням. Нехай у ваших домівках завжди панує добробут, тепло і любов! А всі задуми реалізуються легко і приносять справжнє задоволення.

НА кафедрі економіки і підприємництва почалися захисти магістерських дисертацій

20 грудня 2021 року успішно відбувся перший день захисту магістерських дисертацій студентів другого рівня вищої освіти спеціальності 051 Економіка освітньої програми Економіка бізнес-підприємства. Здобувачі продемонстрували високий рівень теоретичних знань та запропонували інноваційний підхід до вирішення різноманітних організаційно-економічних проблем функціонування підприємств різного типу. Вітаємо наших студентів з успішним захистом магістерських дисертацій!

участь кафедри економіки і підприємництва у роботі форуму "екоіндустріальні парки"

14 грудня в рамках проєкту «Глобальна програма екоіндустріальних парків в Україні» GEIPP Представники кафедри економіки і підприємництва ФММ прийняли участь у роботі форуму «Екоіндустріальні парки”. Цілями заходу було:

• Підвищення рівня обізнаності стейкхолдерів щодо розвитку українських індустріальних парків та досягнень політики, пов’язаних із ЕІП.
• Залучення національного бізнесу до процесу трансформації індустріальних парків в екоіндустріальні парки.
Щиро дякуємо 
#UNIDO #GEIPP за організацію та отримання досвіду для впровадження змін в Україні

Подяки Кафедрі економіки і підприємництва

Викладачі та студенти кафедри економіки і підприємництва беруть активну участь у наукових конференціях та конкурсах:

9 грудня 2021 р. на базі НТУ “Дніровська політехніка” (м. Дніпро) відбулась XVII Міжнародна науково-практична  конференція студентів і молодих вчених “Majesty of Marketing”, у якій брали участь біля 20 студентів під керівництвом викладачів нашої кафедри. Студентка Юлія Васильєва (науковий керівник Кривда О.В.) отримала ІІ загальне місце.

22 листопада 2021 р. відбувся заключний етап Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів “Бізнес-трамплінг”, у якому брали участь студентик ІІІ курсу групи УЕ-91 Микита Фалько та Нікіта Захаров (науковий керівник старший викладач кафедри Кожемяченко О.О.) та вибороли ІІІ місце. 

Кафедра економіки і підприємництва влаштувала на facebook фоточелендж найкращих студентських буднів

Любі наші студенти, випускники, настав грудень – час підготовки до самих очікуваних і овіяних магією свят, які дарують нам стільки світлих надій! То чому б не почати отримувати подарунки вже ?
Тому саме сьогодні , у католицький День Святого Миколая хочемо влаштувати ЧЕЛЕНДЖ – ФОТО найкращих студентських буднів 
Кафедра економіки і підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського !

Більш детально про захід: https://www.facebook.com/keip.fmm.kpi

Представники кафедри в рамках міжнародного проєкту «Глобальна програма екоіндустріальних парків - Україна: впровадження на місцевому рівні» взяли участь у Inception meeting разом з представниками UNIDO та «GEIPP Ukraine»

2.11.2021 в рамках міжнародного проєкту «Глобальна програма екоіндустріальних парків – Україна: впровадження на місцевому рівні» https://geipp-ukraine.org/ був проведений Inception meeting з представниками UNIDO та «GEIPP Ukraine».

Експерти Факультет менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського Світлана Олександрівна Тульчинська (Светлана Тульчинская), Марина Олегівна Кравченко, Наталія Анатоліївна Шевчук (Shevchuk Nataliia) обговорили важливість проекту для України, однією із поточних задач якого є проведення оцінки регуляторного впливу впровадження політики Екоіндустріальних парків (ЕІП) в національне законодавство України.

Експерти представили Work plan та визначилися з подальшими кроками реалізації. Проєкт імплементується за підтримки Уряду Швейцарії.

Більш детально про захід: https://www.facebook.com/keip.fmm.kpі

Гостьова лекція завідувачки кафедри економіки і підприємництва Світлани Тульчинської на тему «Інфляційні процеси в Україні»

19 жовтня 2021 р. у рамках тижня ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі кафедрою менеджменту та державної служби НУ “Чернігівська політехніка” – офіційна сторінка було запрошено докторку економічних наук, професорку, завідувачку Кафедра економіки і підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського Світлану Олександрівну Тульчинську з метою проведення гостьової лекції на тему «Інфляційні процеси в Україні».

Більш детально про захід: https://www.facebook.com/keip.fmm.kp

ГРа "Цілі сталого розвитку"

14 травня 2021 року викладачі кафедри економіки і підприємництва к.е.н., доц. Кавтиш О.П., к.т.н., доц. Підлісна О.А., д.е.н., проф. Гречко А.В., к.е.н., доц. Кузьмінська Н.Л. і к.е.н., ст. викл. кафедри міжнародної економіки Редько К.Ю. факультету менеджменту та маркетингу взяли участь у презентації та обговоренні можливостей використання гри «Цілі сталого розвитку» від Глобального договору ООН у навчальних цілях.

До заходу загалом долучилось 80 викладачів університетів з усієї України.

Захід став хорошим продовженням співпраці між Глобальним Договором в Україні та вищими закладами освіти у частині популяризації і просування ЦСР, їхньої інтеграції у навчальні курси.

Більш детально про захід: https://www.facebook.com/global.compact.Ukraine

Кафедра економіки і підприємництва

Факультет менеджменту та маркетингу, КПІ ім. Ігоря Сікорського © 2023

Київ, 03056, пр. Перемоги 37, корпус, 7 кімната 522
Телефон: (044) 204-98-58, (044) 204-80-68
Email: kafedra-ep-fmm@ukr.net