Новини кафедри

Гостьова лекція завідувачки кафедри економіки і підприємництва Світлани Тульчинської на тему «Інфляційні процеси в Україні»

19 жовтня 2021 р. у рамках тижня ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі кафедрою менеджменту та державної служби НУ “Чернігівська політехніка” – офіційна сторінка було запрошено докторку економічних наук, професорку, завідувачку Кафедра економіки і підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського Світлану Олександрівну Тульчинську з метою проведення гостьової лекції на тему «Інфляційні процеси в Україні».

Більш детально про захід: https://www.facebook.com/keip.fmm.kp

ГРа "Цілі сталого розвитку"

14 травня 2021 року викладачі кафедри економіки і підприємництва к.е.н., доц. Кавтиш О.П., к.т.н., доц. Підлісна О.А., д.е.н., проф. Гречко А.В., к.е.н., доц. Кузьмінська Н.Л. і к.е.н., ст. викл. кафедри міжнародної економіки Редько К.Ю. факультету менеджменту та маркетингу взяли участь у презентації та обговоренні можливостей використання гри «Цілі сталого розвитку» від Глобального договору ООН у навчальних цілях.

До заходу загалом долучилось 80 викладачів університетів з усієї України.

Захід став хорошим продовженням співпраці між Глобальним Договором в Україні та вищими закладами освіти у частині популяризації і просування ЦСР, їхньої інтеграції у навчальні курси.

Більш детально про захід: https://www.facebook.com/global.compact.Ukraine

Кафедра економіки і підприємництва

Факультет менеджменту та маркетингу, КПІ ім. Ігоря Сікорського © 2021

Київ, 03056, пр. Перемоги 37, корпус, 7 кімната 522
Телефон: (044) 204-98-58, (044) 204-80-68
Email: kafedra-ep-fmm@ukr.net