ЗАПРОШУЄМО АБІТУРІЄНТІВ
1000, корпус
7, аудито
рія 120
(дату перенесено у зв'язку з проведенням пробного ЗНО)

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ 2018 рік

спеціальність 051 ЕКОНОМІКА
спеціалізація Економічна кібернетика,
                  Міжнародна економіка,
                  Економіка підприємства

ДЛЯ ВСТУПУ НЕОБХІДНО СКЛАСТИ:
1.  ЄДИНИЙ ФАХОВИЙ ІСПИТ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ у формі тесту
з іноземної мови (ЗНО).

2. Вступне фахове випробування за Правилами Прийому
до КПІ ім. Ігоря Сікорського.
3. Складання додаткового фахового випробування
для вступників на спеціальність 051 ЕКОНОМІКА,
які вступають на основі ступеня вищої освіти здобутого
за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).

З положенням про прийом на навчання можна ознайомити
сь
за посиланням

Прийом документів до магістратури здійснюється за адресою:

м. Київ, станція метро «Політехнічний інститут»,
вул. Політехнічна 14, корпус 16, аудиторія 145.

Детальна інформація знаходиться за посиланням

На кафедрі "Економіки і підприємництва" розпочато набір на Другу вищу освіту за спеціальністю "Економіка підприємства".

Підготовка фахівців здійснюється за комплексною економічною спеціальністю, яка передбачає отримання глибоких знань з мікроекономіки, макроекономіки, бухгалтерського обліку, економіки підприємства, менеджменту, фінансів, маркетингу, логістики, організації виробництва, планування діяльності підприємства, економіки та стратегії розвитку підприємства, фінансового аналізу, проектного аналізу, інноваційної діяльності тощо.

Другу вищу освіту мають можливість отримати студенти старших курсів (5-6 курси), випускники технічних спеціальностей НТУУ "КПІ" та інших вищих навчальних закладів.

Навчання здійснюється за освітньо-кваліфікаційними рівнями:

- бакалавр - 2 роки

В магістратурі передбачено спеціалізацію за напрямами: - економіка та управління підприємством, - бізнес-аналітика.
Форма навчання: заочна. Навчання платне. Зарахування здійснюється на основі співбесіди.
Прийом документів до 30 вересня 2015р. З необхідним переліком документів для вступу, можна ознайомитися за відповідними посиланнями: документи для бакалаврів та документи для магістрів.

Також за додатковою інформацією звертайтесь за адресою: м.Київ, пр.Перемоги 37, корпус 7, кім. 134-а або за телефоном (044) 406-80-68.

February 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su

university building

Переваги навчання на кафедрі економіки і підприємництва НТУУ «КПІ»:

Національний технічний університет України «КПІ» має найвищий IV ступінь акредитації та є кращим у нашій країні та знаним у всьому світі.

Кафедра економіки і підприємництва здійснює фундаментальну підготовку з економіки і готує фахівців зі спеціальності «Економіка підприємства», обслуговує 10 інститутів і факультетів Університету, забезпечуючи викладання більше 50 економічних дисциплін.

Високий кваліфікаційний рівень викладачів (на кафедрі працює 5 професорів, докторів наук та 25 доцентів, кандидатів наук) з великим досвідом практичної роботи.

Високий рівень забезпечення студентів сучасними навчально-методичними засобами (колективом кафедри підготовлено більше 20 підручників та навчальних посібників) по основним дисциплінам спеціальності, по яким і проводяться комп'ютерні практикуми, впроваджуються інтерактивні методи освіти.

Читати далі

Корисні посилання ВК

НТУУ "КПІ" / NTUU "KPI" / НТУУ "КПИ"

Освітній заклад в соціальній мережі. Посилання ВК