Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури скасовано!

У зв’язку зі змінами до Закону України «Про вищу освіту» від 18 грудня 2019 року та взявши до уваги епідеміологічну ситуацію, викликану пандемією COVID-19 додаткове вступне випробування при вступі до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році скасовано. Для вступу до магістратури необхідно скласти ЄВІ або ЄФВВ (для вступу на спеціальність 081 Право) та фахове вступне випробування відповідно до обраної освітньої програми. Нагадуємо, що реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ (для вступу на спеціальність 081 Право) триває з 12 травня до 05 червня.

Увага!
 Шановні вступники до магістратури, дати реєстрації для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ, для вступників на спеціальність 081 Право) перенесено! Реєстрація здійснюватиметься
 з 12 травня до 05 червня включно!
Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського робить все можливе, щоб зробити вашу реєстрацію максимально комфортною та безпечною у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні. Реєстрація відбуватиметься виключно дистанційно з використанням системи «Електронний кампус» для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського цього року та з використанням електронної пошти для випускників попередніх років. Рекомендуємо всім вступникам, які завершують навчання у інших закладах освіти зареєструватись для складання ЄВІ та ЄФВВ за місцем вашого навчання – це спростить процедуру вам та нам. Подробиці реєстрації вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть повідомлені наступного тижня.
А поки радимо підготувати скан-копії таких документів (розмір кожного файлу – до 1 мегабайта, формати .jpg, .pdf):

— паспорт (1, 2 сторінки) або ID (з двох боків);
— облікова картка платника податків;
— особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi).

July 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su

university building

Переваги навчання на кафедрі економіки і підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського:

Національний технічний університет України «КПІ» має найвищий IV ступінь акредитації та є кращим у нашій країні та знаним у всьому світі.

Кафедра економіки і підприємництва здійснює фундаментальну підготовку з економіки і готує фахівців зі спеціальності «Економіка підприємства», обслуговує 10 інститутів і факультетів Університету, забезпечуючи викладання більше 50 економічних дисциплін.

Високий кваліфікаційний рівень викладачів (на кафедрі працює 4 професори, 3 доктори наук та 25 доцентів, кандидатів наук) з великим досвідом практичної роботи.

Високий рівень забезпечення студентів сучасними навчально-методичними засобами (колективом кафедри підготовлено більше 20 підручників та навчальних посібників) по основним дисциплінам спеціальності, по яким і проводяться комп'ютерні практикуми, впроваджуються інтерактивні методи освіти.

Читати далі

Корисні посилання ВК

НТУУ "КПІ" / NTUU "KPI" / НТУУ "КПИ"

Освітній заклад в соціальній мережі. Посилання ВК