ЗАПРОШУЄМО

на "День відкритих дверей",

який відбудеться 16 грудня 2017 року з 9.00 до 16.00

Детальна інформація за посиланням

На кафедрі "Економіки і підприємництва" розпочато набір на Другу вищу освіту за спеціальністю "Економіка підприємства".

Підготовка фахівців здійснюється за комплексною економічною спеціальністю, яка передбачає отримання глибоких знань з мікроекономіки, макроекономіки, бухгалтерського обліку, економіки підприємства, менеджменту, фінансів, маркетингу, логістики, організації виробництва, планування діяльності підприємства, економіки та стратегії розвитку підприємства, фінансового аналізу, проектного аналізу, інноваційної діяльності тощо.

Другу вищу освіту мають можливість отримати студенти старших курсів (5-6 курси), випускники технічних спеціальностей НТУУ "КПІ" та інших вищих навчальних закладів.

Навчання здійснюється за освітньо-кваліфікаційними рівнями:

- бакалавр - 2 роки

В магістратурі передбачено спеціалізацію за напрямами: - економіка та управління підприємством, - бізнес-аналітика.
Форма навчання: заочна. Навчання платне. Зарахування здійснюється на основі співбесіди.
Прийом документів до 30 вересня 2015р. З необхідним переліком документів для вступу, можна ознайомитися за відповідними посиланнями: документи для бакалаврів та документи для магістрів.

Також за додатковою інформацією звертайтесь за адресою: м.Київ, пр.Перемоги 37, корпус 7, кім. 134-а або за телефоном (044) 406-80-68.

December 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su

university building

Переваги навчання на кафедрі економіки і підприємництва НТУУ «КПІ»:

Національний технічний університет України «КПІ» має найвищий IV ступінь акредитації та є кращим у нашій країні та знаним у всьому світі.

Кафедра економіки і підприємництва здійснює фундаментальну підготовку з економіки і готує фахівців зі спеціальності «Економіка підприємства», обслуговує 10 інститутів і факультетів Університету, забезпечуючи викладання більше 50 економічних дисциплін.

Високий кваліфікаційний рівень викладачів (на кафедрі працює 5 професорів, докторів наук та 25 доцентів, кандидатів наук) з великим досвідом практичної роботи.

Високий рівень забезпечення студентів сучасними навчально-методичними засобами (колективом кафедри підготовлено більше 20 підручників та навчальних посібників) по основним дисциплінам спеціальності, по яким і проводяться комп'ютерні практикуми, впроваджуються інтерактивні методи освіти.

Читати далі

Корисні посилання ВК

НТУУ "КПІ" / NTUU "KPI" / НТУУ "КПИ"

Освітній заклад в соціальній мережі. Посилання ВК