INTERNATIONAL STAFF WEEK: TO BEE ECO IN A POST-INDUSTRIAL ENVIRONMENT

01 – 05.07.2024 року професорка Алла Гречко та доцентки Наталія Шевчук, Марта Дергалюк відвідали та представили наш університет на INTERNATIONAL STAFF WEEK: TO BEE ECO IN A POST-INDUSTRIAL ENVIRONMENT Silesian University of Technology. В заході взяли участь 40 учасників з Лівану, Алжиру, Йорданії, Вірменії та Боснії і Герцеговини. Представники різних країн поділилися досвідом реалізації міжнародних проєктів у сферах повʼязаних з циркулярною економікою та будівництвом. В ході візиту було відвідано Queen Louise Adit, ознайомлено з історією гірничовидобутку Сілезії, зеленого майбутнього, принципами циркулярної економіки та способами використання інфраструктури підприємств з можливістю енергетичної трансформації. Під час партнерських зустрічей були представлені наукові інтереси та проєктні здобутки кафедри економіки і підприємництва та Факультет менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського, було обговорено шляхи подальшої співпраці та здійснення спільної наукової та проєктної діяльності.

Щиро вдячні колегам з міжнародного офісу Silesian University of Technology, та NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej за гостинність, теплий і дружній прийом та конструктивну роботу.