Науковий он-лайн семінар “Методика інтегральної оцінки потенціалу скорочення викидів парникових газів”
24 травня 2024 року на базі кафедри економіки і підприємництва відбувся науковий он-лайн семінар, організований в рамках Вишеградського проекту «Forecasting factors influence on climatic changes as a part of Sustainable Development Goals 2030». Тема семінару: Методика інтегральної оцінки потенціалу скорочення викидів парникових газів.
Спікер: д.е.н., проф. Марченко Валентина Миколаївна
В рамках семінару було представлено методологію оцінки потенціалу скорочення викидів парникових газів місцевим органам влади, неурядовим організаціям, а також всім зацікавленим в питаннях удосконалення підходів до оцінювання факторів впливу на викиди парникових газів, пошуку й напрацювання дієвих заходів, спрямованих на забезпечення скорочення негативного впливу діяльності суб’єктів соціально-економічних відносин на зміни клімату.
Команда проекту від Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»: д.е.н., проф. Марченко В.М., д.е.н., проф. Гречко А.В., к.е.н., доц. Кузьмінська Н.Л., к.е.н., доц. Кавтиш О.П.
Дякуємо всім хто доєднався!