Випускники

Перелік підприємств, на яких були працевлаштовані
випускники кафедри економіки і підприємництва:

  1. ВАТ „Київ хімволокно”.
  2. Київський центр побутових послуг.
  3. ТОВ „Товариство торгівлі благородними металами”. 
  4. ТОВ „Прок”; 
  5. ТОВ „Українські енергетичні технології”. 
  6. СП „Інститут електроніки та зв`язку”. 
  7. ТОВ „Олсебуд”.
  8. Київське підприємство „Гольфстрім”. 
  9. ТОВ „КСК”.
  10. Фонд Держмайна України. 
  11. ЗАТ „Інвестбуд 11”. 
  12. Державний НДПВ технологічний інститут. 
  13. Інститут „Енергоперспектива”. 
  14. ТОВ „Будкомплект вертикаль”. 
  15. ТОВ Національний центр „Суперпринт”. 
  16. ВАТ „Київський завод „Аналітприлад”. 
  17. НТУУ „КПІ”, кафедра Економіки і Підприємництва та інші.

Досягнення випускників кафедри економіки і підприємництва: 

  1. Гречко Алла Володимирівна (випуск 2006 р.). Доцент, доктор економічних наук, НТУУ “КПІ”, кафедра “Економіки і підприємництва”.
  2. Тюленєва Юлія Валеріївна (випуск 2006 р.). Доцент, кандидат економічних наук, НТУУ “КПІ”, кафедра “Економіки і підприємництва”. 
  3. Сулімова Олена Юріївна (випуск 2006 р.). Керівник групи контроллінгу департаменту економіки ПрАТ “Атолл Холдінг”. 
  4. Зінченко Наталія Григорівна (випуск 2007 р.). Старший економіст Міністерство регіонального розвитку та будівництва України.
  5. Ковальчук Катерина Валентинівна (випуск 2007 р.). Економіст групи контроллінгу департаменту економіки ПрАТ “Атолл Холдінг”. 
  6. Іващик Вікторія Вікторівна (випуск 2008 р.). Директор ТОВ “Двері Білорусії”. 
  7. Данилюк Антонина Калістратівна (випуск 2008 р.). Начальник 1 відділу по продажі дорогоцінного каміння ТОВ “Еліо”. 
  8. Остряніна Наталія Юріївна (випуск 2008 р.). Начальник 2 відділу по продажі дорогоцінного каміння ТОВ «Еліо».
  9. Біленька Євгенія Олександрівна (випуск 2008 р.). Директор комерційного відділу «Price Water House Coopers». 
  10. Заєць Дар’я Ігорівна (випуск 2008 р.). Головний менеджер ТОВ «Пернінг Сістемс Юкрейн», Польща.
  11. Глушко Роман Анатолійович (випуск 2008 р.). Фінансовий директор ТОВ «Телекомсістемс».
  12. Крайник Дарія Іванівна (випуск 2008 р.). Головний бухгалтер ООО «Агро-Инвест-Груп», Єгипет, Росія, Україна. 
  13. Рижова Олена Романівна (випуск 2009 р.). Головний економіст Будівельна компанія МЖК-1. 
  14. Кіндер Людмила Анатоліївна (випуск 2009 р.). Головний бухгалтер Поліграфічного підприємства по виробництву печаток і штампів. 
  15. Трипольська Катерина Леонідівна (випуск 2009 р.). Головний економіст Франція ТОВ «Агрогруп». 
  16. Чорній Богдан Петрович (випуск 2010 р.). Головний економіст Головного комітету економіки і інвестицій КНДА. 
  17. Куценко Артем Олегович (випуск 2010 р.). Провідний менеджер ТОВ «АКЕР».
  18. Бавза Уляна Петрівна (випуск 2010 р.) Головний економіст ТОВ “Діавест”. 
  19. Марченко Дмитро Олексійович (випуск 2010 р.). Головний економіст Державний Комітет фінансового моніторингу. 
  20. Васечко Юлія Іванівна (випуск 2010 р.). Заступник директора ТОВ “Еліо Україна”.

Кафедра економіки і підприємництва

Факультет менеджменту та маркетингу, КПІ ім. Ігоря Сікорського © 2021

м. Київ, 03056, пр. Перемоги 37, корпус, 7 кімната 522
Телефон: (044) 204-98-58, (044) 204-80-68
E-mail: kafedra-ep-fmm@ukr.net