Колектив кафедри економіки і підприємництва щиро вітає переможців Всеукраїнських конкурсів студентських наукових та дипломних робіт. Пишаємося нашими студентами, їх науковими керівниками та всіма викладачами кафедри, які в рамках своїх дисциплін готували студентів до участі у конкурсах, що дозволило досягти високих результатів навіть в нинішніх складних обставинах. Бажаємо студентам кафедри економіки і підприємництва творчих і професійних успіхів, наснаги у навчанні та подальших перемог, а колективу кафедри економіки і підприємництва талановитих, обдарованих та працьовитих студентів. Зокрема, хотілося б стисло відзначити кожного переможця і окреслити отриманий ним результат:

1. Сердюк Артур Миколайович отримав Диплом І ступеня на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» за ступенем вищої освіти «бакалавр», що був проведений у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті 23.04.2020. Науковий керівник к.е.н., доцент Гречко А.В. Тема дипломної роботи: Економічне обґрунтування напрямів зростання конкурентоспроможності продукції ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг».
  2. Мєдвєдєва Алла Дмитрівна отримала Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» за ступенем вищої освіти «магістр», що був проведений у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті 23.04.2020. Науковий керівник: к.е.н., старший викладач Погребняк А.Ю. Тема дипломної роботи: «Управління антикризовою стратегією підприємства з метою забезпечення сталого розвитку».
  3. Солосіч Олександр Сергійович отримав Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою», що був проведений 31.03.2020 у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця. Науковий керівник: д.е.н., професор Тульчинська С.О. Тема наукової роботи: «Дослідження економічної безпеки комунальних підприємств м. Києва у розрізі прибутковості їх діяльності на прикладі КП «Промінь».
  4. Ліндаєв Дмитро Владиславович отримав Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво», що був проведений у Державному унівнрситеті «Житомирська політехніка» 30.04.2020 року.  Науковий керівник: к.е.н., професор Круш П.В. Тема наукової роботи: «Економічне обґрунтування напрямів підвищення ефективності збутової діяльності ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч»».
  5. Кучевська Ірина отримала Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань і спеціальностей «Економіка підприємства», що обув проведений на базі ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана» 2-3 квітня 2020 року. Науковий керівник д.е.н., професор Марченко В.М. Тема наукової роботи: «Економічне обґрунтування напрямків зростання збутової діяльності ТОВ «Український папір»».
  6. Гнип Дарія отримала Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань і спеціальностей «Економіка підприємства», що був проведений на базі ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана» 2-3 квітня 2020 року. Науковий керівник: к.е.н., доцент Хринюк О.С. Тема наукової роботи: «Економічне обґрунтування напрямів зростання конкурентоспроможності продукції ТОВ «Матрикс-ГРУП».
  7. Агапова Анна Дмитрівна отримала Грамоту у номінації «за ґрунтовне теоретичне дослідження» на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» за ступенем вищої освіти «бакалавр», що був проведений у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті 23.04.2020. Науковий керівник к.е.н., доцент Кривда О.В. Тема дипломної роботи: «Організація ефективної логістичної діяльності ПАТ «Укрзалізниця».
  8. Острянко Марія Миколаївна отримала Грамоту у номінації «за наочне представлення результатів дослідження» на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» за ступенем вищої освіти «бакалавр», що був проведений у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті 23.04.2020. Науковий керівник к.е.н., професор Круш П.В. Тема дипломної роботи: «Економічне обґрунтування напрямів зниження собівартості продукції ТОВ «ЗБМК» (Завод будівельних матеріалів і конструкцій)».
  9. Шишкіна Вероніка Олегівна отримала Грамоту у номінації «за ґрунтовне теоретичне дослідження» на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» за ступенем вищої освіти «магістр», що був проведений у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті 23.04.2020. Науковий керівник к.е.н., доцент Кавтиш О.П. Тема дипломної роботи: «Управління стратегічним плануванням з метою забезпечення сталого розвитку ПрАТ «Київобленерго».
  10. Малинка Катерина Сергіївна отримала Грамоту у номінації «за ґрунтовне теоретичне дослідження» на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» за ступенем вищої освіти «магістр», що був проведений у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті 23.04.2020. Науковий керівник д.е.н., професор Марченко В.М. Тема дипломної роботи: «Управління ціновою політикою підприємства».