university building

Переваги навчання на кафедрі економіки і підприємництва
Національного технічного університету України «КПІ»:

  1. Національний технічний університет України "КПІ" має найвищий IV ступінь акредитації та є кращим у нашій країні та знаним у всьому світі.
  2. Кафедра економіки і підприємництва здійснює фундаментальну підготовку з економіки і готує фахівців зі спеціальності «Економіка підприємства», обслуговує 10 інститутів і факультетів Університету, забезпечуючи викладання більше 50 економічних дисциплін.
  3. Високий кваліфікаційний рівень викладачів (на кафедрі працює 5 професорів, докторів наук та 25 доцентів, кандидатів наук) з великим досвідом практичної роботи.
  4. Високий рівень забезпечення студентів сучасними навчально-методичними засобами (колективом кафедри підготовлено більше 20 підручників та навчальних посібників) по основним дисциплінам спеціальності, по яким і проводяться комп'ютерні практикуми, впроваджуються інтерактивні методи освіти.
  5. Низький показник відрахування студентів протягом терміну навчання.
  6. Кафедра опікується кожним студентом у тісній взаємодії з батьками. 100% рівень працевлаштування випускників кафедри: кращі випускники працюють в провідних компаніях світу.
  7. На кафедрі економіки і підприємництва створені всі умови для реалізації професійного, творчого, комунікаційного потенціалу студентства.
  8. По закінченню Ви отримуєте диплом державного зразку, а студенти денної форми навчання додаток до диплому європейського зразку (англійською та українською мовами) який визнається в Европі, Америці та інших країнах.
  9. Кафедра має аспірантуру, що дає можливість випускникам зробити кар'єру в науково-інноваційний та педагогічній діяльності.
  10. Кафедра має можливість направляти кращих студентів, які закінчили бакалаврат на навчання до магістратура за кордон (Польща, Франція, Греція тощо).

Київ, 03056, пр. Перемоги 37, корпус, 7 кімната 522
Телефон: (044) 204-98-58, (044) 204-80-68
Email: kafedra-ep-fmm@ukr.net