Круш Петро Васильович

Посада завідувач кафедри
Вчене звання професор
Науковий ступінь кандидат економічних наук
Стаж роботи

Навчальні курси

Макроекономіка,
Економічна теорія,
Національна економіка,
Державне регулювання

Автор автор і співавтор понад 220 наукових і навчально-методичних праць в т.ч. 14 монографій, 3 підручників, 22 навчальних посібників, з яких 9 з грифом МОН України, 6 з грифом методичної ради НТУУ «КПІ».
Наукові інтереси інститути; економічна влада; система регулювання національною економікою.
Наукова біографія:
спеціальність
за фахом
Політична економія

тема дисертації,
рік захисту

етапи професійного зростання

З 1978 року після успішного закінчення аспірантури працював на посадах викладача, старшого викладача, доцента, професора, завідувача кафедри політичної економії, кафедри економіки і організації промислових технологій та енергетики, а з 2001 року завідувачем кафедри економіки і підприємництва НТУУ «КПІ». Під його керівництвом кафедра стала випускаючою і здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів, магістрів зі спеціальності «Економіка підприємства». Крім того, за його ініціативи були розроблені навчальні плани для перепідготовки і отримання другої вищої освіти по даній спеціальності. започаткував відкриття у 2006 році і є відповідальним редактором збірника наукових праць для студентів, аспірантів, викладачів «Сучасні проблеми економіки і підприємництво», також є незмінним головою організаційного комітету Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених вищих навчальних закладів «Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки». Протягом багатьох років був членом комісії з економіки і підприємництва та з економічної теорії науково-методичних рад Міністерства освіти і науки України.