Відділ академічної мобільності НТУУ "КПІ": http://www.mobilnist.kpi.ua/
Діючі гранти та можливості для студентів і аспірантів НТУУ "КПІ" можна знайти у розділі "Програми"
Успіхів!


 

Інформуємо про можливості навчання студентів та випускників НТУУ "КПІ" у виші-партнері у Китаї, а саме у Харбінському політехнічному університеті. В рамках китайської державної програми Харбінський політехнічний університет запрошує до себе на навчання за програмою магістратури із вивчення китайської мови. Перелік спеціальностей та детальну інформацію про програму Ви можете знайти на сайті за посиланням http://mobilnist.kpi.ua/programms/scolarships/harbin-institute-of-technology-hit.
 

Міжнародна студентська організація AIESEC запрошує на професійне стажування за програмою Global Talent.

Взявши участь у програмі, ви протягом 3–12 місяців працюватимете у іноземній компанії. Стажери отримують унікальний досвід оплачуваної роботи у міжнародному колективі. Завдяки Global Talent ви зможете поспілкуватися з експертами світового рівня та поліпшити навички командної роботи. А ще покращиш свій рівень  англійської та навчитеся вільно спілкуватися іноземною у власній фаховій сфері.
Global Talent – ідеальна можливість відчути весь неповторний колорит Індії, Туреччини або іншої країні-учасниці програми. Організатори гарантують, що стажування – це незабутній досвід, що зробить вас справжнім професіоналом.
Реєстрація.
Умови програми:
Під час міжнародної програми професійних стажувань вам виплачується заробітна плата, що становить необхідний мінімум для перебування в іншій країні (покриває місце проживання та харчування, транспортування в місті проживання).
Ціна участі у програмі в залежності від вашого міста становить 2000–3000 грн.


МЗС ТА МІНІСТЕРСТВО НАУКИ ТА ВИЩОЇ ОСВІТИ ПОЛЬЩІ ОГОЛОШУЮТЬ НАБІР НА СТИПЕНДІАЛЬНУ ПРОГРАМУ ІМ. СТЕФАНА БАНАХА, призначену для навчання У МАГІСТРАТУРІ АБО АСПІРАНТУРІ в державних вузах Польщі з 2015/2016 навчального року.
Стипендія адресується громадянам країн Східного Партнерства: HTTP://BUWIWM.EDU.PL/PROGRAM-STYPENDIALNY-IM-STEFANA-BANACHA-INFORMACJE/
Термін подачі документів для навчання в магістратурі  - до 26 червня 2015р.
ермін подачі документів для навчання в аспірантурі  - до 3 липня 2015р.
Комплект документів потрібно передати або надіслати поштою до Посольства Польщі у Києві або інших дипломатичних представництв Польщі в Україні (у разі навчання в магістратурі). Переклад документів, необхідних для подачі, можливий поки що неофіційний, без нотаріального завірення. Кандидати на навчання в аспірантурі повинні надіслати комплект документів до Бюро визнання документів про освіту та міжнародного обміну за посередництвом польського університету, який приймає на навчання в аспірантурі

 
Секретаріат Світової організації торгівлі (World Trade Organisation) пропонує програму стажування для студентів, які мають базову вищу освіту, бажають отримати практичний досвід і поглибити свої знання про міжнародну торговельну систему.
 
Стажери працюють в секретаріаті СОТ у Женеві і виконують завдання, що допомагають краще розуміти роботу організації і торговельної політики в цілому. Вони отримують щоденну оплату розміром 60 CHF. 
 
Тривалість стажування – до 24 тижнів, залежно від проекту. Стажування може розпочатися в будь-який час протягом року.
 
Вимоги:
 
  • бути громадянином країни-члена СОТ;
  • мати диплом бакалавра (економіка, право, політологія, міжнародні відносини) і закінчити перший рік навчання на магістратурі;
  • вік - 21-30 років.
 
Кандидат повинен подати онлайн-заявку.
 
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Детальніше про стажування можна прочитати на сайті.
 

 Німецький Бундестаг спільно з Вільним університетом Берліна, Гумбольдтським університетом та Технічним університетом Берліна запрошує до участі в конкурсі міжнародних парламентських стипендій (Internationales Parlaments-Stipendium des Deutschen Bundestages, IPS). Стипендії надаються молодим випускникам, які цікавляться політикою, на проходження стажування в бюро одного з депутатів німецького парламенту.

Під час роботи стипендіати знайомляться з німецькою парламентською системою, з процесами прийняття політичних рішень та отримують практичний досвід у сфері парламентської діяльності.
Програма проходить під егідою президента Бундестагу.
Стипендія становить 500 євро на місяць. Покриваються також витрати на проїзд, житло та медичне страхування. Тривалість програми – з 1 березня до 31 липня.
Вимоги: українське громадянство, диплом магістра, знання німецької мови на високому рівні, вік – до 30 років, професійна зацікавленість: зайнятість на державній службі, в роботі політичних організацій, в ЗМІ на території України.
Документи:
заповнена аплікаційна форма
CV
мотиваційний лист (максимум 2 сторінки)
перекладені й завірені копії документів про вищу освіту
два рекомендаційні листи (від викладачів або роботодавців)
сертифікат, що підтверджує знання німецької мови (TestDaf, ZOP, DSH)
фото паспортного формату
 
Детальніше про умови читайте тут.
Стипендіати відбираються незалежною комісією Бундестагу.
Інформація про програму опублікована на сайті Бундестагу.
З додатковими запитаннями також звертайтесь до Посольства Німеччини за телефоном (044) 247 68 12, відповідальна особа – Оксана Ковальчук (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

 


 

 
Міжнародна організація INTERPOL запрошує студентів і випускників взяти участь у програмі стажування.  Учасники програми матимуть можливість ознайомитися з роботою міжнародної організації, дізнатися про принципи поліцейського співробітництва та попрацювати мультикультурному середовищі.
Стажування триває від 2 до 11 місяців в головному офісі INTERPOL у Ліоні, Франція, або ж в одного із регіональних офісів.
Стажери отримують щомісячну стипендію розміром 550 євро.
Вимоги:
  • громадянство однієї з країн-членів INTERPOL
  • вік – від 18 років
  • бути студентом або випускником університету
  • знання англійської мови і/або однієї з офіційних мов організації (французької, іспанської, арабської)
  • зацікавленість у діяльності INTERPOL
Для участі у стажуванні потрібно заповнити аплікаційну форму і надіслати її до Human Resources Sub-Directorate.
Про умови стажування читайте тут.
Детальна інформація опублікована на сайті.
 Стипендії програми Фулбрайта для навчання в магістратуріПрограма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні  надає стипендії на навчання в американських університетах терміном від одного до двох років на здобуття ступеня магістра у рамках Fulbright Graduate Student Program.
Подача документів до 16 травня 2015р.Детальніше: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.htm

Київ, 03056, пр. Перемоги 37, корпус, 7 кімната 522
Телефон: (044) 204-98-58, (044) 204-80-68
Email: kafedra-ep-fmm@ukr.net