Презентація міжнародних програм для фінансування досліджень США: завантажити

До уваги викладачів!!!
Методичні рекомендації до виконання проектів по програмі Horizon 2020: див. тут
Інформаційні матеріали по програмі Horizon 2020: див.тут
Успіхів!

Фонд імені Фріца Тіссена надає стипендії молодим науковцям!
Фонд імені Фріца Тіссена надає стипендії молодим науковцям на проведення досліджень у вищих навчальних закладах та некомерційних організаціях на території Німеччини. Фонд заохочує двостороннє наукове співробітництво із залученням німецьких та закордонних університетів.Стипендія охоплює цілий ряд гуманітарних, соціальних і природничих наук, серед яких: історія, лінгвістика, філософія, економіка, соціологія, політологія, міжнародні відносини, медицина та ін.Стипендія надається терміном на один рік.Розмір стипендії становить 1700 євро на місяць, ця сума не оподатковується. Особисті доходи стипендіатів з інших джерел не повинні перевищувати 500 євро на місяць.Крім того, в окремих випадках фонд фінансує транспортні витрати стипендіатів і виділяє додаткову стипендію на покриття житлових витрат. Кандидати з дітьми до 12 років також можуть подати заявку на фінансову підтримку.Вимоги:Стипендія надається іноземним науковцям, які мають ступінь PhD (чи еквівалент), здобутий не раніше, ніж 2 роки тому.Фонд не фінансує написання кандидатських чи докторських дисертацій. Пропонований кандидатом проект дослідження має мати чіткий робочий план на терміни виконання.Документи:Заявку на стипендію для кандидата повинен подати університет або некомерційна організація. Пакет документів повинен містити:
  • заповнену і підписану аплікаційну форму
  • резюме
  • детальний опис пропонованого наукового дослідження
  • документ, що підтверджує факт згоди німецького університету чи науково-дослідницького центру на проведення дослідження
  • список запланованих витрат
Документи потрібно надіслати поштою на адресу: Fritz Thyssen Foundation, Apostelnkloster 13-15, 50672 Cologne, Germany.Заявки приймаються протягом року.Контакти:E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Детальна інформація про програму опублікована на сайті.

Гранти на наукову діяльність, дослідження в Туреччині
Науково-технічна дослідницька рада Туреччини (TÜB?TAK) надає стипендії для науковців, які хочуть здійснювати дослідження в Туреччині в галузі природничих наук, технічних і технологічних наук, медичних наук, сільськогосподарських наук, соціальних і гуманітарних наук.
Гранти видаються на програми: короткострокові (до 1 місяця);довгострокових (до 12 місяців);творчу відпустку (від 3 місяців до 12 місяців) у розмірі до 3,000 доларів США на місяць, а також транспортні витрати .
Вимоги до учасників:
-  мати вчений ступінь кандидата або, мінімум п'ять років наукового досвіду.
- повинні бути запрошені приймаючою організацією в Туреччині (університетом, дослідницьким інститутом, або підприємством).
Всі заявки мають бути подані в електронному вигляді через  http://e-bideb.tubitak.gov.tr/. Всі необхідні документи повинні бути завантажені в електронному вигляді.
Заявки приймаються постіно.

Бюро у справах освіти та
культури Державного департаменту США, Інститут міжнародної освіти (IIE) запрошує спеціалістів до участі в стипендіальній програмі імені Губерта Гамфрі (The Humphrey Fellowship Program), яка поєднує академічну програму та професійне стажування. Учасники програми отримують широкі можливості для професійного розвитку завдяки вивченню обраних дисциплін в університеті, участі в конференціях, спілкуванню з колегами. Щороку вісімнадцять відомих університетів США приймають до себе стипендіатів програми.
Програма охоплює такі галузі як: масові комунікації та журналістика, економічний розвиток, банківська справа, управління освітою, управління природними ресурсами, управління в галузі охорони здоров’я, державне управління та інші. Програма не передбачає отримання ступеню.

Тривалість академічної програми – 9 місяців, обов'язкого стажування – 3 місяці. Стипендія покриває навчання в університеті, витрати на проживання, та навчальні матеріали, медичне страхування, квитки на літак в обидві сторони.

Вимоги:

• закінчена вища освіта (бажано в тій галузі, на яку подається заявка);
  • п’ять повних років професійного досвіду;
  • обмежений або відсутній досвід навчання в США;
  • лідерський потенціал;
  • знання англійської мови.

Кандидати повинні заповнити онлайн-заявку.
В Україні програму імені Гамфрі координує Відділ преси, освіти і культури посольства США. Більше інформації про процедуру подачі документів можна отримати на офіційному сайті.

Стипендія Карнегі 2015 для науковців
До уваги науковців!